Top

COVİD-19 Tedbirleri

Sizlere Her Zamana En İyi Hijyeni ve Hizmeti Sunuyoruz...

Eksiksiz Korunma

Personel Eğitimi

Kusursuz Hijyen

Sosyal Mesafe

Güvenli Turizm Sertifikası

Güvenli Turizm Sertifikası

Otelimiz Kültür ve Turizm Bakanlığına Bağlı Türkiye Turizm ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen "Güvenli Turizm Sertifikası" Bulunmaktadır. Sizlere Her Zaman En İyi Hizmeti Vermekle Beraber Sağlık Standartlarından  Esin Vermiyoruz.
Sertifikayı İndir

Hemen Rezervasyon Yap

Rezervasyonunuzu şimdi yapın Çerkezköy Business Hotel Farkını Keşfedin.
Hemen Rezervasyon Yap

Şirketlere Özel Fiyat

İş Seyahatlerinizin Çözüm Ortağı
Şirketlere özel yapmış olduğumuz anlaşmalar ile misafirlerinizin, konaklama yeme içme ve transfer ihtiyaçlarını uygun fiyat profesyonel bir hizmet garantisi ile Çerkezköy Business Hotel'de karşıyalabilirsiniz.

Bizi Tanıyın

Çerkezköy Business Hotel

Otelimiz Organize Sanayi Bölgesi Kapaklı / Çerkezköy’de ayrıcalıklı yapısı, seçkin ve güler yüzlü personeli ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.


Business Hotel tamamı özenle döşenmiş toplam 76 adet ( 27 adet standart, 47 adet Suite ve 2 adet King Suite ) odadan ibaret olup; odalarda LCD televizyon, Mini bar, Telefon, Güvenlik kasası, Saç Kurutma Makinesi, Split Klima, Merkezi Isıtma Sistemi, Wireless İnternet Bağlantısı mevcuttur.


Otelimiz Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Center, Bay-Bayan Sauna, Buhar Odası, 300 kişi kapasiteli Business Restaurant, 50 – 200 kişi kapasiteli çok amaçlı Toplantı Salonu, Business Ofis, Açık Otopark hizmeti ve Hava Alanı Transfer Hizmetleri sunmaktadır.

Bizi Tanıyın