Top

Business Restaurant

Usta aşçılarımızın hazırladığı Türk ve Dünya mutfağının özenle seçilmiş lezzetlerini sizlere sunarak, damağınızda bizden bir tat bırakır. Yoğun ve stresli bir günün ardından sevdiklerinizle beraber restoranımızda keyifli ve hoş vakitler geçirebilirsiniz.


Grup yemek organizasyonlarınız için, her bütçeye uygun zengin mönü seçenekleri vardır. Organizasyonlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Business Restaurant
Business RestaurantBusiness RestaurantBusiness RestaurantBusiness RestaurantBusiness Restaurant
Business Wedding
Business WeddingBusiness WeddingBusiness Wedding

Business Wedding

Düğün, nişan ve kokteyl organizasyonlarınızda profesyonel bir bakışla hizmet veren Business Wedding, 600 kişi kapasiteli Orkide ve 400 kişi kapasiteli Lale salonlarıyla her bütçeye uygun geniş menü seçenekleri, değişik tarzlarda müzik alternatifleri ile sizlere hayal ettiğiniz o özel günü sunuyor. Organizasyonlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Business Shuttle

Otelimizde konaklama yapan misafirlerin transfer ihtiyaçları şirketimiz bünyesinde bulunan TURSAB üyesi Simya Turizm acentesi aracılığı ile profesyonel olarak yapılmaktadır.


VIP araç filomuzla sunduğumuz bu hizmette SRC ve Psiko Teknik belgeli şoförlerimiz çalışmaktadır. Misafirlerimizin istekleri doğrultusunda gerek havaalanından gerekse İstanbul’un herhangi bir noktasından alıp güvenli bir şekilde otele transferini sağlıyoruz. Ayrıca otelimizde konaklama yapan misafirlerin sabah ve akşam Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikalar ile otel arası ulaşımını ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Business Shuttle