Top

Business Düğün Salonları

Düğün, nişan ve kokteyl organizasyonlarınızda profesyonel bir bakışla hizmet veren Business Wedding, 600 kişi kapasiteli Orkide ve 400 kişi kapasiteli Lale salonlarıyla her bütçeye uygun geniş menü seçenekleri, değişik tarzlarda müzik alternatifleri ile sizlere hayal ettiğiniz o özel günü sunuyor. Organizasyonlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Business Düğün Salonları
Business Düğün SalonlarıBusiness Düğün SalonlarıBusiness Düğün Salonları
Business Toplantı Salonu
Business Toplantı SalonuBusiness Toplantı Salonu

Business Toplantı Salonu

Tamamen modern ve şık dizayna sahip, 125m² genişliğindeki alanıyla Express Toplantı Salonu, 30 kişiye kadar olan toplantı, konferans ve 20 kişiye kadar özel davetler için ideal bir ortam sunuyor. İsteğe göre, gün ışığı alabilen salonda son teknoloji ürünü görüntü sistemleri ve WIFI internet bulunuyor. Express Toplantı Salonumuz, dış mekan coffee-break hizmetiyle minimal lezzetler sunarken, deneyimli personeliyle unutulmaz etkinliklere imza atıyor.

Business Kahvaltı Salonu

Tamamı 255m² olan kahvaltı salonumuz, hafta içi ve cumartesi günleri 07.00 – 10.00, pazar günleri ise 07.00 – 11.00 saatleri arasında Trakya Bölgesi’nin seçilmiş lezzetlerini zengin açık büfe kahvaltısı ile masanıza getiriyor.

Business Kahvaltı Salonu
Business Kahvaltı SalonuBusiness Kahvaltı SalonuBusiness Kahvaltı Salonu