Top

Hakkımızda

Çerkezköy Business Hotels, Trakya'nın sanayi merkezi olan Çerkezköy ve Kapaklı OSB mevkiindeki mükemmel konumuyla iş veya tatil amaçlı seyahatleriniz için kolay erişim imkânı sağlıyor.

Tamamı özenle dizayn edilmiş odalar, LCD televizyon, Mini bar, Telefon, Güvenlik kasası, Saç Kurutma Makinesi, Split Klima, Merkezi Isıtma Sistemi, Wireless İnternet Bağlantısı, Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Center, 300 kişi kapasiteli Business Restaurant, çok amaçlı

Toplantı Salonları, Business Ofis, Açık Otopark hizmeti ve Havaalanı Transferi gibi profesyonel ve kaliteli hizmetlerimiz ile eşsiz bir konaklama seçeneği sunuyoruz.

Hakkımızda

Misyonumuz

Hizmette ve kalitede değişen dünya standartlarına uygun, misafir isteklerini önceden tahmin ederek misafir beklentilerinin önüne geçmek, hijyenik ve konforlu ortam sağlamak, misafirlerimize evlerini aratmamaya yönelik hizmet sunarak memnuniyet sağlamak.

Vizyonumuz

Konumu ve konsepti bakımından iş dünyasının çözüm ortağı olmak, otelcilik kapsamına uygun hizmetler sunarak müşteri portföyümüzü arttırmak, yenilikleri takip ederek otelimizin daha da gelişmesini sağlamak ve tanınırlığımızı arttırarak en çok tercih edilen otel olmak hedeflerimizdendir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Business Hotels olarak deneyimli ve alanında uzman personel kadromuz ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Bu hususta %100 memnuniyeti sağlamak bizler için esastır. Bir otel olarak misafirlerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam karşılamakta ve konforlu bir konaklama sağlamaktayız. Her gün temizlenen odalarda hijyeni sağlayarak sizlerin sağlığına dikkat etmekteyiz. Ferah ve temiz olan odalarımızda kendinizi evinizde hissetmeniz mümkündür. Müşterilerimizin istek ve şikayetlerini göz önüne alarak çözümler sunmaktayız ve bu doğrultuda daha kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Sınırsız Hizmet

Business Hotels siz değerli misafirlerimiz için sınırsız hizmet sağlamaktadır. Güler yüzlü, deneyimli ve müşteri odaklı kadromuz sizler için her daim en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Klima, internet, tv, mini bar, telefon ve daha pek çok hizmeti sınırsız ve ücretsiz olarak vermekteyiz. Otelimiz müşterilerinin her sorun ve şikayetine uygun çözümler sunmaktadır. İhtiyacınız olan durumlarda personelimiz her daim teknik destek sağlayarak memnuniyet oluşturmaktadır.